Informace o službě

WK Online je základní platformou, místem, kde registrovaný uživatel může pomocí pokročilých nástrojů hledat informace a odpovědi na problematiku, kterou musí v rámci svých pracovních povinností řešit. Pro vyhledávání má uživatel k dispozici tyto nástroje:

» fulltextové vyhledávání
  s možností omezit hledání např. podle typu textu, klíčového slova, data apod.
» rejstřík věcných pojmů
» rozšířené fulltextové hledání

Výsledkem hledání pak bude seznam různých typů textů (články odborných časopisů, právní předpisy, judikatura, komentáře, aktuality apod.), které hledanou problematiku zmiňují či řeší. Přístup k plným textům závisí na typu předplatného (tj. registraci) každého uživatele. K některým textům, které nejsou součástí vašeho stávajícího předplatného, tak nebudete mít přístup.


Prvotní registrace:

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dojde k objednání vámi vybraných produktových verzí nebo k registraci a aktivaci přístupu na základě vašeho stávajícího předplatného. Na základě objednávky vám vystavíme a zašleme fakturu za roční předplatné, které se rovná ceně produktové verze x počet licencí (pokud jste již předplatné uhradili, získáte registrací přístup ke službě v rozsahu již fakturovaných a zaplacených předplatných; pokud jste např. uhradili 1 předplatné a registrujete více předplatných/licencí, budou vám vyfakturovány produkty a licence objednané nad rámec vámi uhrazených předplatných). Zaregistrované uživatelské jméno a heslo vám poté umožní se kdykoli po dobu platnosti předplatného na WK Online přihlásit, vyhledávat informace a pracovat s nimi.

Pozn.: Pokud již máte registrovanou některou z produktových verzí, další licence nebo jiné produktové verze doregistrujete po přihlášení pomocí formuláře Změna profilu viz popis níže.

Registrace s vícelicenčním přístupem:

Pokud kromě vás budou službu využívat i další kolegové či kolegyně, máte možnost zaregistrovat odpovídající počet licencí, tj. přístupů ke každé produktové verzi (1 licence = 1 předplatné). V takovém případě se vám v části Moje sekce zobrazí nová položka menu Správa vícelicenčních účtů, která vás zavede na stránku, kde můžete založit nové uživatele (tj. vytvořit přístup na WK Online pro vaše kolegy) a přiřadit jim přístup k vybraným produktovým verzím a to max. až do počtu vámi zakoupených licencí. Každý váš kolega či kolegyně tak získá vlastní přihlašovací údaje na online platformu (heslo + přihlašovací uživatelské jméno) a vy sám či sama (nebo váš administrátor) můžete určit a kdykoli upravit či zrušit rozsah jejich přístupů.


Doregistrace (doobjednání) produktové verze z jiné oblasti:

Máte-li např. registrovanou produktovou verzi Daňové minimum a chcete si doregistrovat Účetní minimum nebo Práce Mzda minimum, přejděte na základní platformu www.wkonline.cz, přihlašte se registrovaným uživatelským jménem a heslem, v menu klikněte na Změna profilu, ve formuláři doplňte část Dostupné produkty: K objednání a klikněte tlačítko Změnit profil. Od tohoto okamžiku budete mít pod jedním přihlašovacím jménem a heslem přístupné plné texty dokumentů všech vámi registrovaných oblastí.

Produktové verze z oblastí daně, práce a mzda, účetnictví jsou dostupné na následujících specializovaných komunitních portálech:

www.danarionline.cz
www.mzdovapraxe.cz
www.ucetnikavarna.cz

 

Přihlášení uživatele