Nápověda

Služba ASPI Online je určena pouze registrovaným uživatelům, zákazníkům ASPI, a. s.

Jak se zaregistrovat?

Podmínky registrace najdete na stránce Informace o službě. Pokud podmínky splňujete, zaregistrujte se na stránce Objednávka služby - registrace. Uživatelské (přihlašovací) jméno a heslo z registračního formuláře vám poté slouží k přihlášení do aplikace. Přihlašovací formulář se nachází vpravo nahoře, v záhlaví stránky.

Pozn.: Pokud jste se již dříve registrovali k některé jiné internetové službě ASPI, a. s. (www.otazkyodpovedi.cz, www.aspikurzy.cz, www.aspimeritum.cz, www.rejstrikskol.czwww.legalenglish.cz příp. další), nejprve se přihlaste registrovaným uživatelským jménem a heslem, a poté pouze doplňte na stránce registrace chybějící údaje. Online služba vám bude doregistrována ke stávajícím přihlašovacím údajům.

Pozn.: Pokud jste si již zaregistrovali jednu z dostupných produktových online verzí (např. Daně Online MINI) a chcete si doobjednat/doregistrovat další (např. Účetnictví Online MINI), přejděte na základní platformu www.aspionline.cz, přihlašte se registrovaným uživatelským jménem a heslem, v menu klikněte na Změna profilu, ve formuláři doplňte část Dostupné produkty: K objednání a klikněte tlačítko Změnit profil. Od tohoto okamžiku budete mít pod jedním přihlašovacím jménem a heslem přístupné plné texty dokumentů všech vámi registrovaných produktových verzí z daných oblastí.

Jak vyhledávat informace?

Pro vyhledávání jsou uživateli k dispozici Fulltextové vyhledávání s rozšířenými položkami a Rejstřík věcných pojmů. Stručný popis funkcionalit pro vyhledávání najdete po přihlášení na stránce Tipy na vyhledávání a práci s online, podrobného průvodce možnostmi práce s ASPI Online najdete v podobě e-learningového kurzu na adrese http://www.aspikurzy.cz/el/cs/kurz/aspionline/.

Pozn.: Neregistrovaný, nepřihlášený uživatel nemá k dispozici přístup k úplným textům dokumentů a nemůže ani využívat personalizovaná nastavení dostupná na stránkách Moje sekce.

Jaké informace na online najdu?

Na ASPI Online najdete články, otázky a odpovědi, aktuality, předpisy, judikáty, výklady či komentáře z oblastí daní, účetnictví, práce a mezd a bozp. Přístup k celým textům dokumentů je řízen rozsahem vaší registrace (předplatným). Podrobnější informace o aktuální nabídce najdete na stránce Informace o službě.

Jak získat přistup pro více uživatelů v rámci vaší organizace či firmy?

Při registraci zadejte u každé z nabízených produktových verzí počet licencí v množství, kolik uživatelů chcete zaregistrovat pro přístup k online. Po přihlášení získáte přístup na stránku Správa vícelicenčních účtů, kde je možné uživatele spravovat a rozdělovat mezi ně registrované licence. Jste-li již k některé z produktových verzí registrováni a chcete doobjednat další licence, můžete tak učinit na stránce Změna profilu. Podrobnější informace naleznete na stránce Tipy na vyhledávání a práci s online či Informace o službě ASPI Online.


V případě dalších dotazů ohledně služby či registrace na ASPI Online se neváhejte na nás obrátit. Kontaktní informace naleznete na stránce Kontakt.

Přihlášení uživatele