Novinka

Pozvánka na odborný seminář Kvalita života ohrožených skupin zaměstnanců

31. 8. 2017, Daně, Práce, mzda, Školství

Dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář KVALITA ŽIVOTA OHROŽENÝCH SKUPIN ZAMĚSTNANCŮ 

 

Akci pořádá Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU-OSHA) ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, Výzkumným ústavem bezpečnosti práce, v.v.i., Institutem personalistiky FPH Vysoké školy ekonomické v Praze a Českou zemědělskou univerzitou v Praze.

 

Seminář se koná ve středu 13. září 2017 od 9.00 hodin v Klubu C, Česká zemědělská univerzita v Praze Kamýcká 961/129, 165 00 Praha-Suchdol (https://goo.gl/maps/2DUCtWdndvQ2)

 

Cílem odborného semináře je poskytnout účastníkům bližší náhled do problematiky kvality života ohrožených skupin zaměstnanců. Kromě aktuálních informací ve vztahu k vlastní kampani EU-OSHA s názvem „Zdravé pracoviště pro všechny bez rozdílu věku“ se účastníci seznámí s prezentacemi k vybraným aspektům kvality pracovního života a jejich subjektivnímu vnímání u osob 50+, možnostem pracovního života v sociálních podnicích pro osoby 50+ a další ohrožené skupiny, generační výměně v podnicích z pohledu kvality života osob 50+, problematice získávání pracovního místa pro kandidáty 50+. Důležitou a jistě velmi přínosnou součástí celého programu bude představení možnosti monitorování kvality pracovního života pomocí subjektivních indikátorů.

 

V případě, že se chcete akce zúčastnit, vyplňte, prosím, připojenou přihlášku a odešlete ji na e-mail uvedený v přihlášce.

 

Foto: ilustrační

 

Zpět na seznam novinek oblasti Daně, Práce, mzda, Školství

Přihlášení uživatele